Odwiedziny w Krainie św. Mikołaja

3 grudnia dzieci, rodzice, opiekunowie udali się na spotkanie z Mikołajem do Parku Rozrywki „Deli Park” w Rosnówku. Wyjazd zorganizował Dom Kultury w Golinie i z jego zaproszenia skorzystało 56 osób.

Pierwszym punktem programu były warsztaty kulinarne- piernikowanie, zdobienie pierniczków świątecznych, które dzieciaki zabrały do domów, by móc poczekać do Wigilii aby były piękną, własnoręcznie wykonaną ozdobą wigilijnego stołu. Po warsztatach dzieci udały się z Elfem do domku, w którym miały za zadanie napisać listy do św. Mikołaja, które następnie zostały wrzucone do specjalnej czerwonej skrzynki.

Głównym punktem wycieczki było niezapomniane spotkanie z Mikołajem, z którym każde dziecko zrobiło pamiątkowe zdjęcie i miało chwilę na rozmowę o wymarzonych prezentach. Gdy zrobiło się już szaro na dworze, cała grupa udała się obejrzeć iluminacje świąteczne, które są jedną z największych atrakcji Parku Rozrywki w Rosnówku. Iluminacje świetlne składają się  z 3 mln lampek, a wrażenie było niesamowite, piorunujące. Udekorowane światełkami były prawie wszystkie drzewka, krzaczki, domki i budynki. Nie obyło się bez świecących reniferów, karoc, prezentów, a także była choinka  i tunele świetlne.

Na miejscu można było zjeść domowy obiad, gofry, napić się kawy. Nie obyło się też bez zabaw z elfami oraz śpiewaniu kolęd. W doskonałych humorach wróciliśmy do domów w późnych godzinach wieczornych.