Jarmarki Bożonarodzeniowe we Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Wrocławski Rynek stał się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.

 

9 grudnia Dom Kultury w Golinie zorganizował wycieczkę autokarowa do Wrocławia gdzie co roku odbywają się Jarmarki Bożonarodzeniowe. 56 osobowa grupa wyruszyła rano z Goliny  aby móc zwiedzać zabytki, atrakcje zabytkowego Wrocławia. Jednym  z punktów programu była Hala Stulecia.

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy po raz pierwszy zagości w przestrzeni Placu Solnego. W pobliżu wrocławskich kwiaciarek na Placu Solnym pojawią się ptysiowe gofry, maślane bułeczki Roti, placki ziemniaczane, cepeliny, kartacze, pyry z gzikiem, szynki pieczone, oryginalna chałwa, góralskie serki, czekoladowe pierniki, unikatowa ceramika ukraińska, świąteczne ozdoby z drewna, kosmetyki naturalne. Na Plac Solny zawita oryginalny domek z tarasem widokowym, gdzie będzie można skosztować gorących napojów, podziwiając jednocześnie panoramę Jarmarku Bożonarodzeniowego.