Dzień Kobiet w Golinie

Dzień Kobiet w DK Golina

 

Dzień  Kobiet jest dla pań doskonałym pretekstem do tego, by pomyśleć o sobie, o swojej urodzie, zdrowiu, rozwijaniu pasji i zainteresowań. Najciekawszymi sposobami spędzania wolnego czasu, „poszerzania horyzontów” są;  podróże, interesująca książka oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Tegoroczny Dzień Kobiet, organizowany cyklicznie przez Dom Kultury w Golinie, odbył się 11 marca o godz. 17.00 w sali DK. Sala pełna po brzegi Pań przybyłych na koncert, który zorganizował Dom Kultury w Golinie.

Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Wojdyński, radni, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Gminy Golina.

Dla Pań wystąpił Thomas Grotto, który pochodzi z Bolzano, ze słonecznej Italii. 
W Polsce mieszka od 2004 roku. Jest niezwykle żywiołowy, pełen temperamentu - jak na Włocha przystało. Muzyka inspirowała go od najmłodszych lat. Swój pierwszy koncert - jako perkusista zagrał z zespołem FELINE MELINDA (Speed Metal) w wieku 12 lat. W 2006 roku wziął udział w "Szansie na sukces". Został wyróżniony, śpiewał w finale w Sali Kongresowej w Warszawie. W 2007 roku ponownie zaśpiewał w "Szansie na sukces" piosenki z repertuaru Tomka Lipińskiego.

Wszystkie przybyłe Panie otrzymały kwiatka z rąk Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Wojciecha Wojdyńskiego oraz Dyrektora Domu Kultury w Golinie Damian Ciesielskiego. 

W świątecznym nastroju i w dobrym humorze Panie świetnie się bawiły zapominając o codziennych troskach  Oczywiście nie zabrakło słodkiego bufeciku dla wszystkich gości. Uroczystość przebiegła w miłej, sympatycznej atmosferze.