Podsumowanie Warsztatów Bożonarodzeniowych

14.12.2016

W listopadzie i grudniu 2016 roku Dom Kultury w Golinie w ramach realizacji Warsztatów Artystycznych  zorganizował szereg spotkań dotyczących Świąt Bożego Narodzenia.


czytaj dalej...

Jarmark Świąteczny w Berlinie

13.12.2016

10 grudnia 2016 r., Dom Kultury w Golinie zorganizował wyjazd do Berlina ja jarmark bożonarodzeniowy, w którym uczestniczyły 53 osoby.


czytaj dalej...

Warsztaty bombek dla Seniorów

13.12.2016

Kolorowe bombki techniką decoupage. Oto niesamowite efekty pracy uczestniczek warsztatów artystycznych, które odbyły się w poniedziałek w ramach zajęć dla seniorów GUTW, które zorganizował Dom Kultury w Golinie.


czytaj dalej...

Warsztaty Piernikowania

09.12.2016

Zapachniało Świętami Bożego Narodzenia, a to za sprawą warsztatów zdobienia pierników lukrem, które odbyły się w Domu Kultury w Golinie w ramach warsztatów artystycznych, które prowadzone są cyklicznie w golińskiej instytucji kultury. 


czytaj dalej...

Złote Gody w Golinie

09.12.2016

                 Szesnaście par, a dwanaście par otrzymało z rąk Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego i Przewodniczącej Rady Miejskiej Urszuli Furmaniak oraz Zastępcy Kierownika USC Kingi...

czytaj dalej...

Spotkanie Mikołajkowe RRR

07.12.2016

  Jak co roku Dom Kultury w Golinie zorganizował  spotkanie mikołajkowe, na które przybyli rowerzyści i sympatycy Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Golinie. W miłej świątecznej atmosferze, przy kawce, herbatce i słodkościach  wspominano...


czytaj dalej...