SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

06.12.2016

W niedzielę 4 grudnia zawitali do Domu Kultury w Golinie Mikołajowa, Śnieżynka oraz Elf


czytaj dalej...

Warsztaty bombek

02.12.2016

Własnoręczne wykonanie świątecznego wieńca na drzwi swojego domu– takie zadanie mieli uczestnicy warsztatów zorganizowanych w czwartek, 1 grudnia 2016 r. w Domu Kultury w Golinie. Dzieci wspólnie z dorosłymi, słuchając wskazówek instruktora Edyty Jachnik,...

czytaj dalej...

Stroiki Bożonarodzeniowe w DK Golina

02.12.2016

Własnoręczne wykonanie świątecznego wieńca na drzwi swojego domu– takie zadanie mieli uczestnicy warsztatów zorganizowanych w czwartek, 1 grudnia 2016 r. w Domu Kultury w Golinie. Dzieci wspólnie z dorosłymi, słuchając wskazówek instruktora Edyty Jachnik, tworzyli własne, indywidualne kompozycje.


czytaj dalej...

Ocalić od zapomnienia…

19.11.2016

W piątkowy wieczór 18 listopada w Domu Kultury w Golinie odbył się koncert „Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu grupy Blues Makers. W skład zespołu wchodzą Włodzimierz Sypniewski /wokal, gitara/ oraz Michał Rybacki /skrzypce/.


czytaj dalej...

Warsztaty artystyczne – bombki i kartki bożonarodzeniowe

18.11.2016

Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez choinki i świątecznych dekoracji. W sklepach wybór jest ogromny, ale wielką przyjemność może sprawić własnoręcznie przygotowana bombka.


czytaj dalej...

Chiny na wyciągnięciu ręki ….

18.11.2016

Według Chińczyków stron świata jest pięć, Michał Cessanis poznał już chyba wszystkie i ciągle mu mało. Pochodzący z Pabianic podróżnik, dziennikarz i autor książki „Cessanis na walizkach” odwiedził Gminę Golina.


czytaj dalej...

WARSZTATY HISTORYCZNO-PLASTYCZNE

18.11.2016

Ks. bp Jan Zaręba – in memoriam Każda parafia posiada bogatą historię, a co za nią idzie także znamienną listę zasłużonych osób, które w pewien sposób się w nią wpisały. Dla golińskiej Wspólnoty był to na pewno ordynariusz diecezji...

czytaj dalej...